piątek, 15 stycznia 2016

Dlaczego robimy tylko pojedyncze sztuki biżuterii?


Inspirują nas ludzie. Uwielbiamy spędzać z nimi czas, obserwować ich i uczyć się od nich m.in tego, że różnorodność oraz wielobarwność to wielkie zalety. W gruncie rzeczy, jesteśmy do siebie często bardzo podobni, ale posiadamy pewne cechy charakteru, upodobania, czy zachowania, które w znaczący sposób nas charakteryzują i to jest właśnie najfajniejsze. Te autentyczne różnice międzyludzkie, czynią nasze życie korowym i ciekawym, jeżeli tylko potrafimy się na nie otworzyć (niestety bywa tak, że odmienność jest mocno piętnowana, zarówno w ujęciu masowym, jak i odniesieniu do tzw. małych "kółeczek wzajemnej adoracji", które lubią tylko tańczyć wiecznie ten sam wyuczony taniec do dobrze znanej melodii, ale teraz nie o tym... ;)). Dzięki temu, możemy się rozwijać, odkrywać nowe horyzonty i na nowo dziwić się dobrze znanemu światu - właśnie za sprawą innych osób, które poznajemy. Inność, postrzegana jako niepowtarzalność oraz unikatowość jest ogromną wartością.

modna bransoletka boho

Dlatego w Purple Tree pomagamy Wam podkreślać Waszą indywidualność za pomocą biżuterii i dodatków, które tworzymy tylko w pojedynczych egzemplarzach. U nas możecie wybierać to, co doskonale współgra z Waszą osobowością, daje Wam komfort i wolność. Już na etapie kreowania pomysłu, a później też podczas pracy nad danym wzorem lubimy wyobrażać sobie, do kogo będzie należał. To dla nas świetna zabawa, ale też wyzwanie, aby sprostać oczekiwaniom różnych kobiet, które chcą oczywiście wyglądać świetnie, czuć się modnie i stylowo, ale też zaakcentować swój niepowtarzalny charakter. Oczywiście robimy taką biżuterię, która się nam osobiście podoba i bazujemy na własnym guście, jednak nie ograniczamy się i nie boimy się puszczać wodzy fantazji. Proponujemy wiele wzorów, które rodzą się w naszych głowach, ale też dajemy Wam możliwość udziału w procesie tworzenia, na bieżąco wprowadzamy Wasze marzenia oraz biżuteryjne pomysły w życie, bo przecież jesteśmy w stałym kontakcie i to Wy jesteście dla nas najważniejsze.

Zachęcamy nasze klientki do tego, żeby realizowały własne pasje na wielu polach i odważnie wyrażały siebie, zamiast kopiować to, co często narzuca nam otoczenie. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni kobietom - klonom. Uwielbiamy za to kobiety, autentyczne, spontaniczne, intrygujące naturalnością i swobodą. Po prostu uwielbiamy kobiety z wyobraźnią!

Doskonale rozumiemy, że moda i trendy rządzą się swoimi prawami i również lubimy je z zaciekawieniem śledzić, jednak trendy królują przez jakiś czas, później przemijają, aby znowu powrócić itd. Pamiętajmy, że ważne jest, aby zawsze - mimo podążania za tym, żeby być "na czasie" - pozostać sobą. Dlatego właśnie robimy tylko pojedyncze sztuki, unikatowe modele biżuterii, które są tylko Wasze. Ps. Koleżance, jeśli zechce zrobimy podobną bransoletkę, ale już nie taką samą, bo Twoja jest...Twoja. ;)

bransoletka z kamieni natualnych

Poza tym, nieco bezczelnie karmimy delikatną kobiecą skłonność do próżności (w końcu cały nasz zespół oprócz fotografa to kobiety). Wiadomo, że każda z nas uwielbia czuć się wyjątkowa! Wiadomo, że każda z nas jest wyjątkowa! Więc zamiast stawać się kopią ulubionej gwiazdy, koleżanki, czy dziewczyny spotkanej na ulicy - kupując te same ciuchy, czy dodatki - zachęcamy Was do poszukiwań własnego, niepowtarzalnego stylu. Pierwszym krokiem niech będzie wybór niepowtarzalnej biżuterii, która Was zawsze wyróżni z tłumu i będzie symbolem waszej oryginalności. Razem zróbmy tak, żeby to na Wasz widok, komuś zaświeciły się oczy...ale nawet jeśli zechce, nie "przebierze" się za Was w sieciówce. Wtedy jednak może wpaść do nas i wybrać swój niepowtarzalny model ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz