piątek, 15 stycznia 2016

Purple Tree - pracownia biżuterii, w której tworzymy radość!KIM JESTEŚMY? 


Purple Tree to polska marka niezwykle barwnej biżuterii oraz dodatków, stworzona z miłości do kamieni naturalnych i eklektycznych projektów. Naszym znakiem rozpoznawczym są odważne kompozycje kolorystyczne, nieszablonowe zestawienia materiałów, fantazyjne formy, a przede wszystkim unikatowość każdego z poszczególnych produktów. Wszystkie wykonujemy ręcznie w pojedynczych egzemplarzach - w pracowni we Wrocławiu - z gwarancją niepowtarzalności.NASZA FILOZOFIA 

Biżuteria to dla nas nie tylko estetyczny dodatek, który wyróżni Cię z tłumu. Wierzymy, że może stać się dla Ciebie źródłem mocy i radości. Może być symbolem przypominającym o miłości, przyjaźni, czy wyjątkowym wydarzeniu. Niech biżuteria będzie Twoją motywacją do działania - ważne zmiany w życiu przypieczętuj np. wyborem wyjątkowej zawieszki, która będzie Cię wspierać każdego dnia. Pozwól, aby najpiękniejsze skarby natury, czyli magnetyzujące minerały i korale, stały się Twoim amuletem ochronnym i sekretem dobrej energii. Poznaj niesamowite właściwości kamieni: Znaczenie kamieni Dajemy Ci pewność, że to, co wybierzesz z naszej oferty, będzie niepowtarzalne tak jak Ty.INSPIRACJE

Inspiruje nas wiele wszystko, co nas otacza! Brzmi jak banał, ale zrozumie nas każdy, kto tak jak my kocha życie, bacznie mu się przygląda i pozwala się stale zadziwiać. Fascynują nas ludzie i ich historie, podróże, przyroda, kolory, moda i sztuka, ale w szczególności świat fantazji, który jest doskonałym gruntem dla wyobraźni. Dominującą rolę w naszej pracy odgrywają kamienie naturalne, które są dla nas jak prawdziwe klejnoty. Wielobarwne minerały urzekają zarówno w formie surowej, jak i po obróbce, kiedy stają się częścią wyjątkowej biżuterii.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pasja, radość, wyobraźnia, a także śmiałe połączenia barw i materiałów to nasze znaki rozpoznawcze. Ponadto, jako jedna z niewielu polskich marek, dajemy Ci gwarancję niepowtarzalności naszych produktów - nigdy nie kopiujemy raz stworzonych modeli, więc wybierając dodatki Purple Tree, możesz mieć pewność, że są wyjątkowe. Jesteśmy niewielką, rodzinną manufakturą, realizujemy marzenia, zarówno własne - o tym, by praca była przyjemnością - jak i naszych klientów. Każdego dnia czerpiemy wiele szczęścia z naszej działalności, dlatego dzielimy się nim i pakujemy je do paczek z zamówieniami po brzegi! Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze materiały. Dbamy o każdy szczegół estetyczny, jak i o Twój najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo, dlatego używamy wyselekcjonowanych kamieni naturalnych, sprawdzonych surowców, antyalergicznej i zdumiewająco wytrzymałej stali szlachetnej, a także ekologicznego, nietoksycznego kleju do biżuterii.

DLA KOGO?

Biżuteria Purple Tree przeznaczona głównie jest dla kobiet - z wyobraźnią,pewnych siebie, radosnych, ceniących oryginalność i lubiących podkreślać swoją osobowość.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz